کد مطلب : ۴۲۱
plusresetminus
سخنگو و رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری کرج با مشاغل مزاحم بلوار شورا برخورد کند.
شهرداری با مشاغل مزاحم بلوار شورا برخورد کند
رحیم خستو در نطق پیش از دستور دویست و پنجاه و دومین جلسه رسمی شورای شهر کرج اظهار داشت: اخیراً در مسیر بلوار شورا از سه راه عظیمیه تا میدان کرج در ضلع غربی شاهد شکل گیری شغلهایی هستیم که به عنوان مشاغل مزاحم تلقی می شود و باعث آسیب به بافت شهری شده است لذا از شهردار درخواست داریم تا  بررسی و اقدام لازم در این مسیر را انجام دهد.

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: شهرداری باید هر چه سریعتر  مشاغل مزاحم را ساماندهی کند و اگر لازم شود به خارج از شهر انتقال دهد.


شهرداری تاکنون لیست معابر اولویت دار برای عملیات آسفالت ریزی را تحویل نداده است

 دبیر دوم و رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری تاکنون لیست معابر اولویت دار برای عملیات آسفالت ریزی را تحویل نداده، ضمن آنکه در اعلام موارد مصرف اعتبار ماده شانزده و هفده جهت بررسی و تائید نیز کوتاهی گردیده است.

مهدی حاجی قاسمی در نطق پیش از دستور دویست و پنجاه و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: شهرداری می بایست طبق تباصر بودجه سال جاری تا پایان خرداد ماه نسبت به اعلام معابر اولویت دار جهت عملیات آسفالت ریزی و همین طور موارد پیش بینی شده جهت هزینه کرد اعتبار ماده شانزده و ماده هفده برای بررسی و تائید اقدام می کرد که این مهم مغفول مانده است.

رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از سخنانش به تملکات بلوار ارم اشاره کرد و افزود: در قسمت تملک های بلوار ارم در محدوده کاخ مروارید مجموعه نیروی انتظامی توسط شهرداری دیوارکشی و معابر مجاور آسفالت شده اما با این همه هزینه همکاران بیان می کنند که همکاری لازم از سوی آنها جهت انجام عملیات عقب نشینی صورت نمی پذیرد و درخواست قرارداد کرده است در این راستا توقع می رود موضوع توسط شهرداری پیگیری شود.

حاجی قاسمی تصریح کرد: جهت بهره برداری کنارگذر تقاطع ماهان آزادی بزرگراه شمالی در یک ماه آینده می بایست بصورت دو شیفت فعالیت گردد که با این روند انجام پذیر نمی باشد و توقع می رود سرعت عملیات اجرایی بیشتر تا پروژه های مانده تا پایان دوره پنجم بهره برداری شود.

روژه های نیمه تمام و دارای اولویت تا اتمام دوره پنجم به بهره برداری برسد

رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج گفت: پروژه های نیمه تمام و دارای اولویت شهری تا اتمام دوره پنجم شورای شهر تکمیل و به بهره برداری برسد.
محمد حسین خلیلی اردکانی در نطق پیش از دستور دویست و پنجاه و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: از یکایک افراد شاغل در شهرداری، مدیران شهرداری و اعضاء شورای شهر که در طول دوره پنجم شورای زحمات زیادی کشیدند تقاضا دارم نتیجه تلاشهای زیادی که در این شورا صورت گرفته را هر چه زودتر در معرض دید مردم قرار دهند.
رئیس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای شهر کرج افزود: بسیاری از تلاش ها نطفه و بنیان آن در این شورا گذاشته شده است و شورای بعدی در دراز مدت نتایج خوب و دستاوردهای خوب آنرا خواهند دید.
وی تصریح کرد: همچنین انتظار می رود با حرکت جهادی به گونه ای که تصور کنند هنوز ابتدای شورا است تلاش نمایند تا پروژه های نیمه تمام و پروژه های دارای اولویت را در همین دوره افتتاح کنند.
به گفته خلیلی اردکانی، در اجرای پروژه‌ها رعایت کیفیت بسیار اهمیت دارد و امیدواریم پروژه‌های شهری هرچه سریع تر به بهره‌برداری برسد تا امکان استفاده شهروندان از خدمات شورا و شهرداری فراهم شود.

شهرداری از ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی برای آموزش پرسنل استفاده نماید

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری از قابلیت های دانشگاه علمی و کاربردی برای برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت و آموزش پرسنل استفاده کند.

سارا دشت گرد در نطق پیش از دستور دویست و پنجاه و دومین جلسه رسمی شورای شهر کرج اظهار داشت: قبلا در خصوص برگزاری کلاسهای ضمن خدمت پرسنل شهرداری زیر نظر دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری تذکر داده شد با عنایت به حضور حدود 40 نفر از پرسنل شهرداری در دانشگاه جهت کمک به دانشگاه مجدد از شهردار درخواست همکاری با دانشگاه علمی کاربردی در مورد آموزش های ضمن خدمت را دارم.

عضو شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از سخنانش افزود: با توجه به تخصیص اعتبار در خصوص ساخت ساختمان جانبی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری از شهردار درخواست می شود این اعتبار به دانشگاه جهت تکمیل و اجرای پروژه ناتمام تخصیص یابد و این رها شدن به دلیل عدم تامین اعتبار در شأن دانشگاه نیست.


 
http://sedayesanatgar.ir/vdcak6ny149nu.5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما