کد مطلب : ۵۱۴
plusresetminus
رئیس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر کرج گفت: کارخانه نوآوری و صنایع خلاق استان البرز  نمادی از توسعه مراکز ملی در این استان است.
کارخانه نوآوری نمادی از توسعه مراکز ملی در استان البرز است
به گزارش پایگاه خبری شورای اسلامی شهر کرج ؛ عمار ایزدیار در بازدید از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، ضمن آشنایی با ظرفیت ها و امکانات کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز اظهارداشت : این مکان جایگاه مناسبی برای استقرار مراکز نوآوری، شتاب دهنده ها و استارتاپ ها است که باید با نگاهی ملی برای توسعه آن اقدام کرد تا علاوه بر جذب نخبگان و فعالان حوزه  فن آوری در شهر کرج، امکان حضور فعالان اکوسیستم نوآوری را از استانهای اطراف همچنین شهرهای اطراف کرج را فراهم کند.

وی افزود: سوابق تخصصی شرکت دانش بنیان سیوان، زمینه مناسبی برای توسعه این کارخانه فراهم کرده است و می توان به زودی شاهد آغاز فعالیت این کارخانه و استقرار اینفلونسرها و دیگر علاقمندان به فعالیت در موضوعات حوزه دیجیتال در این مرکز بود.

ایزدیار در این نشست ضمن توجه به لزوم توجه به فعالیت های مرتبط با شتاب دهنده ها و استارتاپ  ها برای حل مشکلات موجود در شهر کرج بیان کرد : اقتصاد دیجیتال یک مقوله بسیار مهم در عرصه انقلاب های دیجیتال است که می توان با توجه به این آن، بسیاری از مشکلات را حل کرد و شاهد گسترش اقتصاد مقاومتی را در جامعه بود و این موضوع از مهمترین نیازهای جامعه امروز است که نیازمند مطالعه تخصصی و برنامه ریزی مناسب است .

رئیس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر کرج یادآور شد:  کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز نیز که به همت و سرمایه گذاری  دانش بنیان سیوان اماده شده است می تواند نقش اساسی در این نگاه تخصصی به موضوع فناوری و نوآوری داشته باشد.
http://sedayesanatgar.ir/vdcd2o0k6yt0f.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین اخبار