کد مطلب : ۱۱۰۵
plusresetminus
 رئيس شورای اسلامی شهر کرج ضمن درخواست از شهردار و معاونین برای بازدید از آذین بندی شهر به مناسبت دهه کرامت گفت: همین امروز دستور ویژه و اکید صادر کنید که شهر بر اساس ویژگی های این ایام آذین بندی شود.
 دستور ویژه برای آذین بندی شهر کرج بر اساس ویژگی های دهه کرامت صادر شود
به گزارش صدای صنعتگر  ، علی قاسم پور در ابتدای یکصد و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ضمن تبریک سالروز آزادسازی خونین شهر و گرامیداشت یاد و خاطره رشادت های جوانان این مرز و بوم و همچنین تبریک دهه کرامت اظهار داشت: مدیریت شهری به مسئله عفاف و حجاب پایبند است و در سنوات گذشته به مسائل فرهنگی و اجتماعی توجه ویژه داشته و دارد.
رئیس شورای اسلامی شهر کرج به انتشار فیلمی در فضای مجازی در خصوص عدم تکریم افراد محجبه توسط همکاران شهرداری در پارک شهید چمران اشاره کرد و افزود: در جلسه قبلی شورا هر دو بانوی محجبه عضو شورای اسلامی شهر به موضوع و رسیدگی آن پرداختند و البته مراجع ذیصلاح موضوع را در دست بررسی دارند که نتیجه به اعلام شهروندان خواهد رسید و سایر همکاران نیز مواضع شخصی خود را در صفحاتشان انتشار دادند و شهرداری نیز به موقع به این موضوع پرداخت.
قاسم پور به اظهار نظر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در خصوص پارک بانوان شهید چمران اشاره و یادآور شد: مدیریت شهری به تکالیف خود به درستی عمل کرده است و بهتر است دستگاه مرتبط فرهنگی نیز در شرح وظایف خود اقدام نمایند و اظهار نظر غیرکارشناسی نداشته باشد.
وی تاکید کرد: اکنون جای گله دارد که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بیانیه ای صادر و بیان کرده که مدیریت شهری باید به موقع در خصوص این موضوع روشنگری کند؛ به نظرم این اتفاق افتاده است.
رئیس شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: از سخنگو و نائب رئیس شورای شهر درخواست می کنم در پایان این جلسه به موضوع مذکور بپردازد و فارغ از اینکه این مسئله در حیطه وظایف و اختیارات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوده یا خیر، موضع رسمی شورای شهر کرج را اعلام کند.
به نظرم دوستان به جای جایگاه نمایندگان مردم، باید به وظایف فرهنگی و مسئولیت های محوله خود بپردازند.
قاسم پور سالروز میلاد امام رضا (ع) به عنوان ولی نعمت همه ما ایرانیان را یکی از مناسبت های خاص و ویژه مذهبی و فرهنگی  دانست و بیان کرد: خواهش بنده از شهردار و معاونین او این است که امروز پس از جلسه صحن، بازدیدی از سطح شهر داشته باشند و قضاوت کنند که آیا آذین بندی کلانشهر کرج برای دهه کرامت مناسب است یا خیر.
وی خطاب به شهردار کرج و معاونین وی عنوان کرد: اگر پس از این بازدید، به نقطه مثبتی رسیدید به شورای شهر اطلاع دهید اما اگر نرسیدید که به احتمال زیاد همینطور خواهد بود، همین امروز دستور ویژه و اکید صادر کنید که شهر بر اساس ویژگی های این ایام آذین بندی شودمردم از مدیریت شهری انتظار دارند در ایام ولادت این امام عزیز، شهر به زیبایی آذین بندی شود.
انتهای پیام/
 
https://sedayesanatgar.ir/vdci.uazct1azwbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما