کد مطلب : ۱۱۱۴
plusresetminus
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: توافق نامه ای برای تسریع در روند تامین اعتبار و همکاری های مشترک دولت، شهرداری و پیمانکار جهت سرعت بخشی به تکمیل پروژه، نهایی شد و امضا می شود.
استاندار البرز: توافق نامه همکاری برای تسریع در تکمیل آزادراه شمالی کرج نهایی شد
به گزارش صدای صنعتگر، مجتبی عبداللهی در جلسه ویژه بررسی روند پیشرفت پروژه آزادراه شمالی کرج که روز سه شنبه ۹ خرداد ماه ۱۴۰۲ با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور و معاون وزیر راه و شهرسازی در محل کارگاه این پروژه برگزار شد، با تبریک دهه کرامت، اهمیت این پروژه ملی، ویژگی های خاص در ارتباط با اتصال استان های غربی کشور به پایتخت و چندین استان کشور و گره گشایی از ترافیک ملی را مورد اشاره قرار داد و بر لزوم تعامل و هم افزایی دولت و شهرداری برای تسریع در پیشبرد امور، تاکید کرد.
وی ادامه داد: تکمیل این پروژه به بیش از ۶ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و براساس توافق صورت گرفته ۵۰ درصد سهم دولت و ۵۰ درصد سهم شهرداری است.
عبداللهی با طرح درخواستی مبنی بر تزریق هزار میلیارد تومان از سوی دولت و هزار میلیارد تومان نیز از شهرداری کرج، تحقق این امر را اقدامی موثر در سرعت بخشی به روند تکمیل پروژه ضروری دانست.
وی افزود: متعهد می شویم که با این همراهی، هفته دولت سال آینده شاهد بهره برداری از این پروژه بزرگ و مطالبه مردمی برای برون رفت از گره های ترافیکی خواهیم بود.
استاندار البرز گفت: در صورت تزریق ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار به صورت نقدی، باقی اعتبار مورد نیاز نیز به شکل تملک‌ املاک تامین می شود.
وی افزود: طی تفاهم نامه ای با امضای نماینده دولت، شهرداری کرج و پیمانکار، نحوه تامین اعتبار و سایر همکاری ها به صورت مشخص بیان شده و به طور قطع راهگشا خواهد بود.
https://sedayesanatgar.ir/vdci.zazct1az5bc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما