کد مطلب : ۱۴۰۲
plusresetminus
شهردار کرج در بازدید از روند آماده سازی برگزاری جشنواره لاله ها که عطر آنها شهروندان و گردشگران را به ذوق خواهد آورد، وعده کرد که این رویداد امسال در فضایی متفاوت و باشکوه تر از گذشته برپا می شود.
جشنواره لاله ها امسال متفاوت و باشکوه تر برگزار می شود

 


مهرداد کیانی در گفتگو با خبرنگار کرج امروز اظهار داشت: جشنواره لاله ها رویدادی ملی است که توجه گردشگران و علاقمندان به گل و گیاه از اقصی نقاط کشور را به خود جلب می نماید و همه ساله ده ها هزار بازدید کننده دارد؛ این فرصتی ناب برای شناساندن کرج و ظرفیت های این کلانشهر در حوزه های مختلف است.
وی عنوان کرد: لاله به نوعی نماد فرهنگی کلانشهر کرج نیز به شمار می رود و علاوه بر اشاره به هویت باغشهری این منطقه، به فرزندان دلاوری دلالت دارد که در راه دفاع از آرمان ها و ارزش ها و دفاع از این آب‌ و خاک کهن، عمری به کوتاهی لاله های گلگون داشتند اما عطر بهشتی شان تا همیشه تاریخ از هر وجب از خاک مقدس این سرزمین قابل استشمام است، لذا جشنواره لاله ها رویدادی فرهنگی، معنوی و زیست محیطی قلمداد میشود.
آماده سازی باغ محمدشهر برای ارائه خدمات رفاهی به کارکنان شهرداری کرج
این مسئول در ادامه با همراهی جمعی از مدیران شهری از مجموعه موسوم به “باغ محمدشهر” که در حال تجهیز و آماده سازی برای ارائه خدمات رفاهی به کارکنان شهرداری کرج می باشد، نیز بازدید به عمل آورد و خواستار تسریع در امور شد.
کیانی تصریح کرد: بدون توجه به رفاهیات کارکنان نمی توان ارتقای بهره وری سازمانی و حفظ کیفیت پاسخگویی و خدمت رسانی به شهروندان عزیزمان را تضمین نمود و به حمد الهی در سال جاری برنامه های خوبی جهت حمایت از معیشت و رفاه همکاران محترم داریم که بهره برداری از فضاهای جدید باغ محمدشهر از جمله آن می باشد.
https://sedayesanatgar.ir/vdci.uazct1a5rbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین اخبار