کد مطلب : ۱۴۵۲
plusresetminus
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: در سال گذشته ۱۴۳ واحد صنعتی استان عارضه یابی و مشکلات این واحدهای صنعتی شناسایی شد.
ورود ‌بسیج برای عارضه‌یابی ۱۲۳ واحد صنعتی‌ البرز‌

 

  به گزارش صدای صنعتگر سردار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع)  ‌اظهار داشت: با استفاده از توان بسیج تخصصی کارگری و کارخانجات و مهندسان استان، توانستیم مشکلات 143 واحد صنعتی در استان را احصا و عارضه‌یابی کنیم.
وی ادامه داد: از این میان مشکلات  24 واحد صنعتی استان به صورت کامل مشکلاتش برطرف شد  و مابقی نیز در ستاد تسهیل استان در حال بررسی است که به زودی مشکلاتشان برطرف خواهد شد.
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) در ادامه با اشاره به صنعتی بودن استان البرز ادامه داد: استان البرز، استانی صنعتی است که دارای شهرک‌ها و لکه‌های صنعتی بسیاری است به همین دلیل نیازمند یک توجه ویزه در حوزه عارضه یابی و احصای معضلات و مشکلات این صنایع در استان است.
 وی ادامه داد: از این رو با توجه به شعار سال که جهش تولید و مشارکت مردمی است، توجه بیشتری می بایست به حوزه صنعت و تولید داشته باشیم.
سردار حیدرنیا گفت: در سال 1403 که سال جهش تولید با مشارکت مردم است دو مقوله مهم است یکی جهش تولید است که باید همه تلاش کنیم که این جهش بزرگ اتفاق بیفتد.
وی ادامه داد: اما نکته مهم در شعار سال، توجه به مشارکت مردم است که در این بخش بسیج و سپاه به عنوان نهاد انقلابی در حوزه مشارکت مردمی می‌توانند کمک حال بسیار خوبی برای صنعت استان باشند.
سردار حیدر نیا در پایان اظهار داشت: این قول را می دهم که با استفاده از توان گروه های تخصصی بسیج بتوانیم امسال مشکلات تعداد بیشتری از مشکلات صنایع استان را عارضه‌یابی کرده و مشکلات شان را برطرف کنیم.
انتهای پیام/
https://sedayesanatgar.ir/vdcd.k0f2yt0oxa26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین اخبار