کد مطلب : ۱۴۵۸
plusresetminus
عضو شورای اسلامی شهر کرج از آغاز عملیات اجرایی پیاده راه تاریخی ـ مذهبی امامزاده حسن(ع) خبر داد و ‌گفت: مجموعه راهور شهرستان کرج همدوش و مشاوری دلسوز در پروژه های عمرانی شهر هستند.
آغاز عملیات اجرایی پیاده راه تاریخی ـ مذهبی امامزاده حسن(ع)

  به گزارش صدای صنعتگر، علیرضا رحیمی در حاشیه بازدید از آغاز این پروژه در کرج با اشاره به اینکه از پیاده‌راه‌ به عنوان یک مود حمل و نقل شهری با رویکرد سلامت و انسان محور و افزایش نشاط اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: بر‌اساس بررسی  و کارشناسی‌های صورت گرفته در سال گذشته پنج نقطه از سطح شهر گزینه انتخاب و در دستور مدیریت شهری کرج قرار گرفت که در نهایت محدودة تاریخی ـ مذهبی امامزاده حسن(ع) با توجه به ویژگی های خاص به عنوان پیاده راه به تصویب شد.

وی افزود: پیاده‌راه امامزاده حسن(ع) در مسیر تاریخی ـ مذهبی کاروانسرای عباسی و امامزاده حسن(ع) قرار گرفته که فاز اول پیاده‌روهای شهری با اعتبار حدود 20 میلیارد تومان آغاز شد.
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا اسلامی شهر کرج ابراز امیدواری کرد که در زمان مناسب این پروژه به بهره برداری برسد و تقدیم شهروندان شود، گفت: در بهره‌برداری پروژه‌های حمل و نقلی باید به این نکته‌ توجه داشت  رویکرد و نظر مشورتی مجموعه پلیس راهور گرفته شود و با مشورت فنی و دلسوزانه این عزیزان اجرای این پروژه‌ها تسریع می شود و از زحمات مجموعه پلیس راهور کمال تشکر را دارم.
وی ادامه داد: پیاده‌راه امامزاده حسن(ع) با اصلاح هندسی‌هایی که صورت می‌گیرد نقش میدان توحید را در مدیریت ترافیک بیشتر می‌کند و باز مهندسی ایستگاه‌های تاکسی که نزدیک به 6 ایستگاه تاکسی در محدوده وجود دارد منجر شد دسترسی شهروندان به ایستگاه‌های داخل شهر و بیرون از شهر که در این محدوده واقع شده راحت‌تر و ایمن‌تر شود.
انتهای پیام/
https://sedayesanatgar.ir/vdcj.ievfuqexosfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین اخبار