کد مطلب : ۱۵۷۵
plusresetminus
مدیر منطقه 2 شهرداری فردیس از اتمام عملیات اجرایی بوستان اتحاد خبر داد و گفت: عملیات بهسازی فضای سبز آن نیز به زودی به اتمام می‌رسد.
 عملیات بازسازی بوستان اتحاد فردیس به اتمام رسید فرامرز گلخو در گفت‌وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، از اتمام عملیات اجرایی بوستان اتحاد شهرک رزکان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه بوستان اتحاد یکی از بوستان‌های قدیمی این شهرک است و نیاز مبرم به بازسازی داشت، همکارانم در معاونت عمران منطقه در راستای بهبود خدمات دهی به شهروندان خصوصا در فصل تابستان که میزان استفاده از پارک‌ها بیشتر است، نسبت به بازسازی آن اقدام کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه بوستان اتحاد شهرک رزکان با اعتبار حدودا ۱۰۰ میلیارد ریال بازسازی شد، عنوان کرد: بهسازی سرویس‌های بهداشتی، تعویض لوازم بازی کودکان و لوازم تندرستی، ایجاد روشنایی، اجرای جدولگذاری، پیاده رو سازی، آسفالت و کفپوش از جمله اقداماتی است که در عملیات بازسازی بوستان اتحاد انجام شده است.

به گفته مدیر منطقه 2 شهرداری فردیس، در حال حاضر عملیات بازسازی فضای سبز بوستان اتحاد در حال انجام است و به زودی به اتمام می‌رسد.

وی همچنین از اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت خیابان‌های اطراف بوستان اتحاد در مساحت 5 هزار و 700 متر مربع و خیابان چهارم شرقی شهرک وحدت در مساحت هزار و 350 متر مربع خبر داد و افزود: همچنین عملیات جدول گذاری کوچه‌های شهرک شهید رستمی و بلوار بهار آزادی به متراژ هزار و ۱۰۰ متر طول نیز به انجام رسید.
https://sedayesanatgar.ir/vdcj.aevfuqeiisfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما