کد مطلب : ۷۵۱
دستاوردی دیگر در شرایط سخت تحریمی توسط یک شرکت دانش بنیان در استان البرز

سامانه هوشمند بلیط فروشی با کنترل آنلاین تزریق واکسن توسط یک شرکت دانش بنیان در استان البرز تولید شد

plusresetminus
مدیرعامل شرکت دانش بنیان ماداکتو از تولید سامانه اتوماسیون بلیط فروشی با قابلیت اتصال آنلاین به سامانه وزارت بهداشت برای کنترل تزریق واکسن کرونای تماشاگران خبر داد.
سامانه هوشمند بلیط فروشی با کنترل آنلاین تزریق واکسن توسط یک شرکت دانش بنیان در استان البرز تولید شد
به گزارش صدای صنعتگر، حامد الماسی در مورد دستاورد جدید این شرکت دانش بنیان در استان البرز برای تسهیل در خرید بلیط و و تردد در امکان ورزشی در کشور، اظهار داشت: شرکت دانش بنیان ماداکتو موفق به تولید سامانه هوشمند بلیط فروشی با قابلیت اتصال آنلاین به سامانه وزارت بهداشت شد.
وی افزود: این سامانه قابلیت چک و استعلام کنترل آنلاین تزریق واکسن کرونا در هنگام خرید بلیط را دارد و در نوع خود تولیدی منحصر به فرد در ایران محسوب می‌شود.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه این سامانه به درخواست سازمان لیگ فوتبال ایران پیاده سازی و اجرا شده است، بیان کرد: این سامانه قابلیت این را دارد که در صورتی که کاربر در این سامانه اقدام به خرید بلیط کند ولی اطلاعات تزریق دوز دوم واکسن وی در سامانه ورزات بهداشت ثبت نشده باشد، سیستم فرایند صدور بلیط را متوقف می‌کند و در این شرایط صدور بلیط متوقف و شخص قادر به ورود به ورزشگاه نیست.
وی با بیان اینکه اتصال نرم افزار بلیط فروشی ماداکتو به سامانه وزارت بهداشت با لینک به API مربوطه انجام شده است گفت:
پیاده‌سازی و اجرای این سیستم  حاصل سال‌ها تجربه کارشناسان و مهندسان این شرکت در زمینه تحلیل، تولید و پیاده‌سازی گیت‌های کنترل تردد نفر و سیستم‌های جامع نرم‌افزاری کنترل دسترسی در مراکز ورزشی و ورزشگاه‌ها است.
 مدیر عامل شرکت دانش بنیان ماداکتو ادامه داد: این سیستم با یکپارچگی با گیت‌های شهربازی، ورزشگاهی، حفاظت فیزیکی در مکان‌های ورزشی را ساده و کارآمد می‌کند. تهیه گزارشات مدیریتی متنوع و تسهیل ورود و خروج ایمن تر تماشاگران از دیگر امکانات این سیستم است.
 وی گفت: کنترل تردد ورزشی، ثبت اطلاعات کامل افراد در نرم افزار، محدودیت ورود به مکان‌های خاص برای برخی افراد، مدیریت زمان مراجعه کننده با بررسی وضعیت حضور افراد، مشخص نمودن افراد ممنوع الورود و اعلام هشدار به اپراتور تنها بخشی از دستاورد تولید این سامانه منحصر به فرد است.
ادامه داد: تهیه بلیط به صورت اینترنتی و یا حضوری، انتخاب صندلی و جایگاه، مانیتورینگ آنی تردد در گیت‌های ورودی ورزشگاهی به وسیله ریدر کارت و بارکدخوان، مدیریت جامع استادیوم بوسیله نرم افزار جامع، تعریف کارت هواداری برای افراد، ثبت پرونده برای هواداران، تخفیف‌های مختلف برای زمان یا افراد یا گروه‌های مختلف، شارژ برای کارت‌های تعریف شده، امنیت بالای اتوماسیون جهت جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی و قابلیت گزارش‌دهی مالی و فروش کلی و جزیی، بخش دیگری از خدمات این سامانه هوشمند است.
 
https://sedayesanatgar.ir/vdcgrq9u4ak9n.pra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما