کد مطلب : ۸۱۱
 مسئول کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی تکواندوی بسیج کشور:

مسابقات قهرمانی تکواندوی بسیج کشور، فرصت خوبی برای معرفی استان البرز است

plusresetminus
مسئول کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی تکواندوی بسیج کشور گفت: این دوره از مسابقات فضای خوبی را فراهم کرد تا بتوانیم البرز و ورزشکاران آن را به کشور معرفی کنیم.
مسابقات قهرمانی تکواندوی بسیج کشور، فرصت خوبی برای معرفی استان البرز است
 

 رحیم اسفندیاری، مسئول کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی تکواندوی بسیج کشور شامگاه دوشنبه در حاشیه آئین افتتاح مسابقات قهرمانی تکواندوی بسیج کشور به میزبانی البرز که در مجتمع فرهنگی آموزشی امام علی (ع) محمدشهر برگزار شد، گفت: این رقابت ها برای انتخاب تیم ملی برای حضور در مسابقات سیزم کشور (نیروهای مسلح) برگزار می شود.

مسابقات قهرمانی تکواندوی بسیج کشور، فرصت خوبی برای معرفی استان البرز است

وی با اشاره به اینکه استان البرز همیشه در تکواندو مدعی بوده است، ضمن ابراز امیدواری برای موفقیت شرکت کنندگان در این رقابت ها، ادامه داد: ورزشکاران رزمی 29 استان کشور در اوزان مختلف از دو رشته پومسه و کیوروگی به استان البرز آمده اند و با یکدیگر به مبارزه می پردازند؛ منتخبین این دوره از مسابقات برای باشگاه مقاومت کشور انتخاب می شوند و در مسابقات سیزم و نیروهای مسلح کشور شرکت می کنند.

مسئول کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی تکواندوی بسیج کشور با اشاره به ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدلله الحسین (ع)، ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ عاشورا و شعائر حسینی که در حاشیه این مسابقات به خوبی مشهود بود، عنوان کرد: این دوره از مسابقات فضای خوبی را فراهم کرد تا بتوانیم البرز و ورزشکاران آن را به کشور معرفی کنیم
https://sedayesanatgar.ir/vdcd2f0j6yt0f.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین اخبار