کد مطلب : ۸۹۳
plusresetminus
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز در آستانه سال تحصیلی از نمایشگاه پانیزه که به همت سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در کانون شهید سبحانی سپاه کرج آغاز به کار کرده است، بازدید کرد.
بازدید معاون اقتصادی استانداری البرز از نمایشگاه پاییزه البرز/ نمایشگاه تا هفته اول مهر برپا خواهد بود

به گزارش   روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، سیف اله اسداللهی در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از اتاق اصناف و سپاه امام حسن مجتبی (ع)، برپایی این نمایشگاه در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس را گامی مهم در دسترسی مناسب شهروندان به کالاهای باکیفیت و ارزان نسبت به قیمت بازار در جهت کمک به معیشت مردم عنوان کرد.
وی افزود: برپایی اینگونه نمایشگاه ها در راستای رفاه حال شهروندان و خرید اجناس با کیفیت بالا و قیمت پایین می تواند به ثبات قیمت ها و کوتاه شدن دست عوامل سودجو منجر شود.
اسداللهی در این بازدید بر عرضه اجناس باکیفیت ویژه اجناس تنظیم بازار تاکید کرد و گفت: عرضه مستقیم اجناس علاوه بر صرفه اقتصادی می تواند موجب شور و نشاط اجتماعی بویژه برای دانش آموزان و والدین در آستانه سال تحصیلی باشد.
گفتنی است این نمایشگاه با بیش از 80 غرفه از ۲۰ شهریور فعالیت خود را آغاز کرده و تا پنجم مهر ماه از ساعت ۹ صبح الی ۲۲ میزبان شهروندان خواهد بود.
https://sedayesanatgar.ir/vdcd2s0j6yt0n.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما