کد مطلب : ۹۳۵
plusresetminus
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین از اتمام عملیات ساخت بزرگترین خط تولید داروی ضد سرطان کشور در این مجموعه خبر داد و گفت: این شرکت بزرگترین تولید کننده داروی ضد سرطان کشور شد.
عملیات ساخت بزرگترین خط تولید داروی ضد سرطان به پایان رسید

 

 
به گزارش  صدای صنعتگر، منصور نکویی نیا در مورد آخرین دستاوردهای حوزه تولید دارو در مجموعه‌های متعلق به شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین (تیپیکو)، اظهار داشت: با اتمام عملیات ساختمانی و فنی اتاق‌های تمیز در شرکت دارو سازی فارابی اصفهان این مجموعه آماده تجهیز و بهره برداری برای تولید داروی‌های ضد سرطان شد.
وی افزود: با بهره برداری از خطوط جدید شرکت دارو سازی فارابی به بزرگترین تولید کننده داروهای ضد سرطان کشور تبدیل می‌شود.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین با اشاره به استفاده از ظرفیت‌های بومی و نخبگان دانشگاهی کشور در راه اندازی این خط دارویی منحصر به فرد بیان کرد: داروهای تولیدی در این واحد از خروج ارز از کشور جلوگیری و قابلیت ارز آوری برای کشور دارد.
نکویی نیا با بیان اینکه تلاش مجموعه تیپیکو تأمین داروی مورد نیاز داخل و کاهش آلام بیماران است، ادامه داد: این خط جدید قابلیت تولید تمام داروهای ضد سرطان را دارد و در نوع خود دستارود بسیار مهمی در حوزه تأمین داروی ضد سرطان در کشور محسوب می‌شود.
وی با اشاره به اینکه داروهای تولیدی در این خط اکثراً وارداتی بودند، گفت: با بهره برداری از این خط بخش مهمی از داروهای ضد سرطان مورد نیاز داخل در این خط تولید می‌شود.
https://sedayesanatgar.ir/vdcakmno149ne.5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما