کد مطلب : ۳۹
plusresetminus
صدای صنعتگر- مالک یک واحد تولیدکننده تلویزیون و گیرنده دیجیتال در استان البرز گفت: در صورت حمایت دولت برای تأمین نقدینگی قادر به تولید ۱۲۰هزار تلویزیون هستیم.
آغاز بومی‌سازی قطعات تلویزیون در استان البرز/ توان تولید سالانه ۱۲۰ هزار تلویزیون ال‌ای‌دی وجود دارد

 

 
امین جهادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، در مورد راه اندازی خط تولید تلویزیون ال‌ای‌دی در یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی اشتهارد اظهار داشت: در این کارخانه به طور میانگین سالانه 480 هزار گیرنده دیجیتال و 120 هزار تلویزیون تولید می‌شود.
وی با بیان اینکه "تاکنون هیچ وامی برای شروع یا ادامه فعالیت دریافت نکرده‌ایم" افزود: با ورود کالای تولید این شرکت به بازار و ایجاد رقابت در بین محصولات با از بین رفتن رانت و کاهش قیمت این کالا در بازار بودیم.
مالک کارخانه تولید تلویزیون در استان البرز با اشاره به اینکه "تاکنون 13هزار تلویزیون و 70 هزار گیرنده دیجیتال در این شرکت تولید شده است" بیان کرد:  درخواست وام 50 میلیاردی برای توسعه تولید این کارخانه شده است  که به واسطه موضوع عدم تامین منابع محقق نشده است.

وی با بیان اینکه "برای اخذ مجوزها و کارهای اداری در ادارات همکاری خوبی داشته اند" تصریح کرد: با دریافت وام می‌توانیم تولیدات این کارخانه را تا 8 برابر افزایش دهیم.
وی با عنوان اینکه "بسیاری از قطعات مورد نیاز برای تولید بومی سازی شده است" خاطر نشان کرد: تولید این شرکت سبب شده در این بخش میزان زیادی از ورود کالای قاچاق نیز جلوگیری شود.
همچنین لطفی، مدیر این کارخانه تولید کننده آنتن دیجیتال و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به اینکه "در حال حاضر روزانه 300 تلویزیون و 2 هزار گیرنده دیجیتال در این شرکت تولید می‌شود" اظهار داشت : تولیدات ما در این شرکت می‌تواند تا روزی 600 تلویزیون و 3 هزار و 500 گیرنده دیجیتال افزایش یابد.
مدیر کارخانه تولید تلویزیون و گیرنده دیجیتال در شهرک صنعتی اشتهارد با بیان اینکه "در حال حاضر 30 پرسنل در این خط تولید فعالیت می‌کنند" افزود: این شرکت قابلیت افزایش پرسنل به 100 نفر را دارد.
وی با بیان اینکه "محصول جدید این شرکت در سال‌جاری وارد بازار می‌شود" بیان کرد: این محصول آنتن است که به زودی برای استفاده مصرف کننده به بازار وارد می‌شود و سبب کاهش قیمت و خروج ارز می‌شود.
https://sedayesanatgar.ir/vdchd.nx223nwttf.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما