کد مطلب : ۱۰۸
plusresetminus
صدای صنعتگر- نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با همراهی و اقدام ویزر محترم نیرو با درخواست البرز مبنی بر افزایش 55 میلیون متر مکعبی آب موافقت شد و حق آبه البرز از محل سدهای استان 2 برابر شد از این رو درخواست کردیم که تصفیه خانه مرکزی شهرستان کرج بزودی اجرایی شود تا بتوانیم از این افزایش حق آبه بهره مند شویم.
دومین پست برق 400 کیلوولت البرز در زکی آباد اجرایی می شود

به گزارش صدای صنعتگر، شهبازی در مراسم بهره برداری از 8 طرح آبرسانی به روستاهای البرز که روز سه شنبه همزمان در 4 استان کشور با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: بر اساس پویش هر هفته الف-ب ایران این بار در روستای فرخ آباد شهرستان فردیس استان البرز حاضر شدیم.
وی ادامه داد: 8 روستا در استان البرز به صورت همزمان به شبکه آبرسانی پایدار با اعتباری بیش از 74 میلیارد تومان رسیدند که بواسطه این امر جمعیتی حدود 10 هزار نفر بهره مند می شوند.
شهبازی گفت: در این گفتگو که به صورت ویدئو کنفرانس با وزیر محترم صورت گرفت، فرصت را مغتنم شمرده و بار دیگر مطالبات و نیازهای استان در حوزه آب و برق را مطرح کردم.
وی افزود: دولت نگاه ویژه ای به البرز دارد و از سال 92 بیش از هزار و 500 میلیارد تومان برای آب و فاضلاب استان هزینه شد و نتایج بسیار اثربخشی برای ایران کوچک داشت.
استاندار البرز اضافه کرد: در بحث یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی اقدامات بسار خوبی صورت گرفته است.
وی گفت: با همراهی و اقدام ویزر محترم نیرو با درخواست البرز مبنی بر افزایش 55 میلیون متر مکعبی آب موافقت شد و حق آبه البرز از محل سدهای استان 2 برابر شد از این رو درخواست کردیم که تصفیه خانه مرکزی شهرستان کرج بزودی اجرایی شود تا بتوانیم از این افزایش حق آبه بهره مند شویم.
شهبازی افزود: برای رینگ شبکه آبرسانی البرز نامه ای مشترک با نمایندگان محترم مردم البرز در مجلس شورای اسلامی و نماینده محترم ولی فقیه در استان خدمت وزیر محترم نیرو ارسال شده که در انتظار پاسخ هستیم.
استاندار البرز گفت: با حضور وزیر محترم نیرو در بخش برق نیز اقدامات بزرگی محقق شد و عملیات اجرایی اولین پست برق 400 کیلوولت البرز آغاز شده و اکنون بیش از 50 درصد پیشرفت دارد.
وی عنوان کرد: همچنین عملیات اجرایی پست 400 کیلوولت بعدی نیز در زکی آباد در دستور کار قرار گرفت.
شهبازی گفت: وزیر محترم نیرو بسیار عملیاتی هستند و همواره در اجرای پروژه های این چنینی همراه بوده اند از این رو در پاسخ به درخواست های مطرح شده اعلام آمادگی برای همراهی لازم را داشتند تا پایان کار دولت اقدامات بزرگی را متعاقب برنامه های قبلی به ثمر برسانیم.
https://sedayesanatgar.ir/vdcca4qs82bqx.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما