کد مطلب : ۱۱۵۵
plusresetminus
شهردار گرمدره گفت: طرح آبرسانی به شهر گرمدره نمود و تبلور عینی یک کار مشترک و تیمی در سطح استان و مصداق عینی کار جهادی است.
طرح آبرسانی به شهرگرمدره مصداق بارز کار جهادی است
به گزارش روابط عمومی شهرداری گرمدره، مسعود نجفی شهردار شهرگرمدره ، طی بازدید از طرح‌ آبرسانی مشترک با آبفای استان البرز از محل منابع آبی سد امیر کبیر ، اظهار داشت: این مهم ، با تاکید استاندار محترم البرز ، مبنی بر مرتفع نمودن هرچه سریعتر تنش آبی موجود در شهر گرمدره آغاز شده است و روند اجرایی آن به سرعت در حال انجام است .
وی اضافه کرد: در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح یکی از پروژه‌های عمرانی در قالب طرح جهادی در شهرگرمدره ، در کنار شهروندان شهر گرمدره خواهیم بود.
نجفی با قدردانی از خدمات مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز و پرسنل آبفا و تلاش گران شهرداری گرمدره ، بیان کرد: این عزیزان شبانه روزی در حال کار هستند تا با همتی مضاعف دوشادوش یکدیگر طرح جهادی آبرسانی به شهر که در قالب مشارکت می باشد در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد .
وی ادامه داد: این روند خدمتگزاری که از تاریخ هفتم تیر ماه سال جاری طی جلسه ی ستاد بحران شهر گرمدره و به دستور مقام عالی استان با حضور مدیرعامل محترم آبفای استان البرز و مسئولین شهری برگزار و مقرر گردید تا حفاری مسیر انتقال بر عهده شهرداری گرمدره و لوله گذاری و انتقال آب توسط آبفای استان باشد و تا کنون با سرعت مناسب ادامه دارد و در آینده‌ای نزدیک طی این اقدام بحران تامین آب شرب شهر گرمدره حل خواهد شد.
 نجفی افزود: این طرح نمود و تبلور عینی  یک کار مشترک و گروهی در سطح استان و مصداق عینی کار جهادی است، کاری فرهنگی که امروز برای جبران جای ماندگی های شهر گرمدره ، بدان نیاز داریم. 
نجفی اضافه کرد: شهر گرمدره پیشانی استان البرز است که بررسی برآیند شاخص‌ها در آن نشان داده ، جای ماندگی‌ها از جمله راه، آب، بهداشت و درمان و معیشت مردم در این منطقه ، قابل توجه و بررسی است.
انتهای پیام/
https://sedayesanatgar.ir/vdcd.k0f2yt0fka26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما