کد مطلب : ۱۲۵۲
plusresetminus
عارف نوروزی گفت: اگر بخواهیم در شستا رونق اقتصادی ایجاد کنیم باید سریعتر طرح های توسعه ای نیمه کاره را به اتمام برسانیم و بر بهره وری این مجموعه به طور جدی بپردازیم .
مولدسازی و سودآوری از ماموریت های مهم ما برای افزایش دارایی ها می باشد

  
 
 
به گزارش شستا رسانه ، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت‌ سرمایه گذاری تامین اجتماعی  با حضور دکتر مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شستا برگزار شد.
عارف نوروزی مدیرعامل جدید شستا در این آیین گفت: تشکیلاتی مانند شستا حق الناس است و منابع مردم که در آن وجود دارد که باید بیش از پیش احیا شود. این بنگاه بزرگ اقتصادی از سرمایه های بین النسلی می باشد که لازم است شکوفایی و تجلی بیشتری پیدا کند.
وی افزود: مجموعه شستا بنگاهی است که برای ارزش آفرینی و سود آوری و خدمت به ذینفعان باید جهادی انجام وظیفه کند . برای مدیریت و توسعه این تشکیلات وسیع باید از رهنمود های مقام معظم رهبری که سال هاست در شعار سال بر موضوع اقتصاد تمرکز دارد، یاری بگیریم و برآن مدار حرکت کنیم.
نوروزی تصریح کرد: امروز مشکلات کشور، مشکلات اقتصادی است . اگر بخواهیم در شستا رونق اقتصادی ایجاد کنیم باید سریعتر طرح های توسعه ای نیمه کاره را به اتمام برسانیم و بر بهره وری این مجموعه به طور جدی بپردازیم و برای ظرفیت های خالی برنامه ریزی جامعه ای داشته باشیم و رهنمود های مقام معظم رهبری در حوزه های اقتصادی را سرلوحه برنامه هایمان قراردهیم .
نوروزی در ادامه گفت؛ افزایش بهره وری، هم افزایی بین بنگاهی، اجرای دقیق نظام حاکمیت شرکتی، مولدسازی دارایی های راکد، افزایش شفافیت در عملکرد، توسعه صادرات و ارزآوری، چابک سازی و انعطاف پذیری بنگاه، توجه به اقتصاد دیجیتال و دانش بنیان، توانمند سازی سرمایه های انسانی و توجه ویژه به معیشت آن ها از شاخص های مهمی هستند که باید محوربرنامه ریزی و اقدام مدیران این مجموعه بزرگ اقتصادی باشد.
وی افزود: عملکرد ما باید به گونه ای باشد که برای کشور امید آفرین باشیم . ایجاد اشتغال پایدار یکی از ماموریت هایی است که رئیس جمهور محترم از دستگاها توقع دارند و ما به جد آن را پیگیری خواهیم کرد.
نوروزی تصریح کرد: مولد سازی و سود آوری یکی از ماموریت های مهم ما برای افزایش دارایی ها می باشد که انتظار داریم صاحب نظران در این ماموریت ما را یاری کنند.
وی با اشاره به اهمیت سلامت کاری و لزوم پرهیز از حاشیه در مجموعه شستا گفت: کارکنان و مدیرانی که در محیط مسئولیت خود با سلامت کاری بر انجام وظیفه جدی و موثر تمرکز دارند، مورد تکریم ما هستند و افرادی که با روش های غیرمتعارف دنبال ارتقا هستند باید بدانند ارتقا و رشد سازمانی در شستا مبتنی بر تعهد، تخصص، دلبستگی سازمانی و کارآمدی می باشد و هرکس در این مجموعه، خدمتگذارتر و باورمندتر نسبت به حقوق نظام و مردم باشد، مقرب تر و در مسیر تعالی و رشد سازمانی قرار می گیرد.
عارف نوروزی، سرپرستی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، عضویت در هیات مدیره و قائم مقامی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، مدیرعاملی گروه توسعه اقتصادی تدبیر، مدیر عاملی بنیاد برکت و مسئولیت هیات مدیره شرکت های گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو ، بیمه پارسیان و سرمایه گذاری سمند ، ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی شرکت های گروه بازرگانی وحمل و نقل بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی را در کارنامه خود دارد.
https://sedayesanatgar.ir/vdcb.sb8urhb55iupr.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما