کد مطلب : ۳۷۱
plusresetminus
صدای صنعتگر- رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: بالغ بر دو هزار میلیارد تومان در حوزه های مختلف با نگاه زیست محیطی و مقابله با آلودگی هوا در دوره پنجم شورای اسلامی شهر سرمایه گذاری شده است.
بالغ بر دو هزار میلیارد تومان در حوزه زیست محیطی سرمایه گذاری شده است
به گزارش صدای صنعتگر، اکبر سلیم نژاد در آیین افتتاح پروژه های زیست محیطی مدیریت شهری کرج که پیش از ظهر شنبه انجام شد، با بیان اینکه رویکرد شورای پنجم نسبت به محیط زیست شهر نمایان است، اظهار کرد: در این مراسم از سامانه پایش آلودگی هوا و ریزگردهای شهر کرج، سه ایستگاه سنجش ذرات معلق، راهبری، کالیبراسیون و شروع به کار چهار ایستگاه سنجش آلودگی هوا، دستگاه تولیدکننده آب ژاول و نرم‌افزار مدیریت نمایشگرهای آلودگی هوا رونمایی شد.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج ارزش ریالی پروژه های یاد شده را میلیاردها ریال اعلام کرد و افزود: با ارائه پیوست های زیست محیطی برای پروژه ها می توان بسیاری از مشکلات حوزه محیط زیست را کاهش داد، بدون تردید شهرداری بعنوان یک نهاد اجرایی و اجتماعی می تواند نقش تاثیرگذاری در مدیریت محیط زیست شهری همسو با برنامه ها داشته باشد.

وی تصریح کرد: بحث ضرورت و اهمیت پیوست های محیط زیست بر این است که اثراتی که پروژه هایی مثل زیرساخت های شهری می توانند بر محیط زیست بگذارند از جنبه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و همینطور زیست محیطی مورد مطالعه و بررسی قرار می گیرد. طبیعتا هر پروژه ای که وزن محیط زیستی اش بیشتر باشد از نظر تیم ارزیاب به عنوان یک پروژه موجه تلقی می شود ومورد توجه قرار میگیرد.

سلیم نژاد یادآور شد: امیدوارم با جلب مشارکت و همکاری سایر واحدهای ذیربط درون و برون شهرداری و بهره گیری از تمامی ظرفیت های قانونی و ارائه دیدگاه های کارشناسی در زمینه پیشگیری، تشخیص و مقابله با مشکلات و معضلات محیط زیستی، شاهد ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان باشیم
http://sedayesanatgar.ir/vdcebz8xijh8f.9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما