کد مطلب : ۸۹
plusresetminus
صدای صنعتگر - مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: از آنجا که گروه خودروسازی سایپا می تواند سالانه ۳ هزار دستگاه اتوبوس تولید کند وزرات کشور می تواند برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به ظرفیت این مجموعه صنعتی اتکا کند.
سایپا در خودروهای تجاری پروژه‌های بزرگ و ملی دارد/ به زودی وانت جدید سه محوره سایپا رونمایی خواهد شد
به گزارش صدای صنعتگر به نقل از سایپانیوز، سید جواد سلیمانی در مراسم امضای تفاهم نامه تامین 1000 دستگاه اتوبوس درون شهری بین اتحادیه اتوبوسرانی شهری کشور و گروه خودروسازی سایپا، گفت: گروه خودروسازی سایپا در تولید خودرو تجاری رتبه اول کشور را دارد بدین جهت پتانسیل خوبی در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی وجود دارد که وزارت کشور و سایر نهادها می توانند از آن بهره ببرند.
 مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهارداشت: تفاهم نامه تامین 1000 دستگاه اتوبوس درون شهری بین دو مجموعه سایپا است که 500 دستگاه آن قرار است توسط سایپا دیزل و 500 دستگاه دیگر توسط زامیاد تولید شود، اما قطعا ظرفیت مجموعه های یاد شده بیشتر از این است که در صورت سفارش وزارت کشور می توان در راستای تامین آن اقدامات لازم را انجام داد.
وی با اشاره به اینکه گروه خودروسازی سایپا توانایی این را دارد که اتوبوس های سفارش داده شده را در سه مدل دیزلی، گازسوز و برقی تامین کند، گفت: محصولات گروه خودروسازی سایپا مطابق با استانداردهای جاری کشور و ضوابط محیط‌ زیست است.
سلیمانی تصریح کرد: برنامه ریزی ما این است که تا سه ماه آینده حداقل 20 درصد سفارش کلی را به وزارت کشور تحویل دهیم تا بتوان در مسیر نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور گام برداشت.
وی با بیان اینکه گروه خودروسازی سایپا در خودروهای تجاری پروژه های بزرگ و ملی دارد، گفت: به زودی وانت جدید سه محوره سایپا رونمایی خواهد شد و این آمادگی وجود دارد که به درخواست تمام ارگان ها در راستای نوسازی وتامین ناوگان پاسخ دهیم.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: این گروه خودروسازی (سایپا دیزل، زامیاد و ایران‌کاوه) سالانه ظرفیت تولید 3 هزار دستگاه اتوبوس را دارد از این رو وزارت کشور می تواند سهم سایپا را در نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل عمومی افزایش دهد.
انتهای پیام/
http://sedayesanatgar.ir/vdcc8.q422bqoaal.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما