کد مطلب : ۱۰۸۹
plusresetminus
شهردار کرج به مکاتبه با دادستان استان البرز در خصوص پروژه گود ناصربخت اشاره و افزود: انتظار ما از مالک پروژه تسریع در اجرای تعهدات و ادامه پروژه و در حقیقت کاهش دغدغه ساکنین اطراف پروژه است.
مالک گود حصارک به تعهداتش سرعت بدهد/ مدیران کم کار در برخورد با ساخت و ساز غیر مجاز منتظر برخورد باشند

به گزارش صدای صنعتگر، مهرداد کیانی شامگاه سه شنبه در گفتگوی تلفنی با برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری سیمای البرز گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز میراث ماست.

وی با اشاره به ساخت و سازهای غیر مجاز و غیر اصولی در سنوات گذشته ، آنها را مشکل فعلی مدیریت شهری برشمرد و افزود: در راستای ایمن سازی برخی از سازه های شهر از جمله محدوده گود حصارک لوایحی تقدیم شورای اسلامی شهر شد که با حمایت اعضای،شورا تصویب و اجرا شد. 
شهردار کرج به مکاتبه با دادستان مرکز استان البرز در خصوص پروژه گود ناصربخت اشاره و افزود: انتظار ما از مالک پروژه تسریع در اجرای تعهدات و ادامه پروژه و در حقیقت کاهش دغدغه ساکنین اطراف پروژه است.

کیانی برخورد با ساخت و ساز غیر مجاز را ضروری دانست و افزود: با مدیرانی که در این راستا کوتاهی نمایند برخورد خواهد شد.
شایان ذکر است املاک قدیمی که عمدتاً بدون پروانه و رعایت اصول فنی و بهداشتی در سنوات گذشته در محدوده شهر کرج احداث شده ، اکنون مشکلاتی را برای مدیریت شهری بوجود آورده است که شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج در جهت شناسایی مشکلات و رفع آنها گام برمی‌دارد.
انتهای پیام
https://sedayesanatgar.ir/vdcj.oevfuqeyhsfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین اخبار