کد مطلب : ۱۱۷۰
plusresetminus
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج بر ضرورت رعایت هزینه سرویس همه مدارس (غیر انتفاعی و دولتی) با رقمی واحد تأکید کرد.
آموزش و پرورش ناظر رعایت نرخ های مصوب سرویس مدارس است/رعایت نرخ سرویس ایاب و ذهاب مدارس برای همه مدارس الزامی است
به گزارش صدای صنعتگر، علیرضا رحیمی در جلسه بررسی نرخ کرایه سرویس حمل و نقل دانش آموزان، با اشاره به اینکه مدارس غیرانتفاعی تحت نظارت آموزش و پروش می‌باشند، گفت: بر همین اساس این مدارس نیز مستلزم پیروی از نرخ مصوب کرایه سرویس مدارس دانش آموزی هستند.
علیرضا رحیمی ضمن یادآوری این موضوع که نظارت کامل در خصوص نحوء اجرای سرویس مدارس دانش آموزی به عهده اداره کل آموزش و پرورش است، اظهار داشت: متاسفانه اجرا در سال تحصیلی گذشته به شدت ضعیف بوده و با نرخ های متفاوت، شاهد عدم رضایت والدین و دانش آموزان بودیم.
عضو شورای شهر کرج وظیفه شورای اسلامی شهر در ادامه از وظایف شورای شهر در خصوص تصویب نرخ کرایه سرویس مدارس یاد و بیان کرد: برگزاری فراخوان جهت انتخاب شرکت‌های مجاز و ذیصلاح و ثبت نام خودروها در سامانه نیز از وظایف شهرداری است که با هر سال با هدف ارتقای سطح امنیت دانش آموزان در حال انجام است.
وی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش نیز نقشی اساسی در ساماندهی سرویس مدارس و کرایه آن دارد، به همکاری شهرداری و آموزش و پرورش در خصوص توزیع ناوگان سرویس مدارس بر اساس نواحی آموزش و پرورش اشاره و تاکید کرد: همچنین آموزش و پرورش ناظر بر رعایت نرخ مصوب در مدارس غیر انتفاعی و دولتی است و والدین محترم باید با نرخ مصوب سرویسهای ایاب و ذهاب خدمات بگیرند.
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر کرج در ادامه از راه اندازی سامانه پایش تحت وب برای کنترل و پایش خودروها و مکان یابی آنها توسط والدین و مدیران مدارس توسط شهرداری کرج یاد کرد و گفت: این اقدام نیز با هدف رفاه حال والدین و امنیت بیشتر دانش آموزان صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/
https://sedayesanatgar.ir/vdca.0n6k49n6w5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما