کد مطلب : ۱۴۵۵
plusresetminus
شهردار کرج در دیدار با اعضای تیم ملی دوچرخه سواری ضمن حمایت از ورزشکاران این عرصه، قول مساعد همکاری و تعامل بیشتر شهرداری کرج با فدراسیون دوچرخه سواری را داد.
حمایت ویژه شهرداری کرج از ورزشکاران ملی

 

 

 
به گزارش صدای صنعتگر، مهرداد کیانی در دیدار با اعضای تیم ملی دوچرخه سواری و مسئولان فدراسیون دوچرخه سواری گفت: ما در شهرداری کرج بیشترین تعامل را با ورزشکاران ملی و مدال آور داریم. به صورتی که در حال حاضر شهرداری کرج چندین سالن خود را به صورت رایگان در اختیار ورزشکاران قرار داده است.  
وی افزود: در زمینه ورزش دوچرخه سواری نیز در سطح شهر در حدود ۲۶ کیلومتر پیست دوچرخه سوری آماده کرده ایم و امیدواریم که بتوانیم زیرساخت لازم برای گسترش این ورزش مردم پسند را فراهم کنیم.  
شهردار کرج با اشاره به اینکه سعی بر این است تمامی امکانات شهرداری برای کمک به ورزشکاران عزیز و دوچرخه سواران استفاده شود، اضافه کرد: برای مدال آوران نیز یک جایزه ویژه در نظر می گیریم و بیش از پیش با فدراسیون مشارکت و تعامل خواهیم داشت.  
مهرداد کیانی افزود: از ظرفیت جاده چالوس هم برای اجرای تورنومنت و مسابقات و اردوها بیشتر استفاده خواهیم کرد تا رنکینگ استان البرز در این زمینه را بالا ببریم.
شهردار کرج ادامه داد: همچنین در تلاشیم با تعامل با فدراسیون دوچرخه سواری بتوانیم یک پیست مناسب در سطح کرج آماده کنیم.  
https://sedayesanatgar.ir/vdcg.n9qrak9tnpr4a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین اخبار