کد مطلب : ۱۴۶۸
plusresetminus
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با بیان اینکه هیچ بانکی حق ندارد واحد تولیدی را بخاطر بدهی، تعطیل یا توقیف کند گفت: مدیران اقتصادی باید دل شیر داشته باشند.
هیچ بانکی حق ندارد واحد تولیدی را بخاطر بدهی، تعطیل یا توقیف کند
 
 
به گزارش صدای صنعتگر، محمدباقر آقاعلیخانی، دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور دوشنبه شب در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر اظهار داشت: همه مسئولان و متولیان امور در کشور و استان ها موظف هستند در راستای رفع مشکلات بخش خصوصی و تولید کنندگان، اهتمام ورزند و برای رفع مشکلات، تلاش کنند.
وی افزود: ایران دارای منابع غنی و ارزشمندی است و ظرفیت های مهمی دارد که باید از تمام این ظرفیت ها نهایت بهره را ببریم.
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور خاطر نشان کرد: دستگاه های نظارتی در کنار ستاد تسهیل و رفع موانع تولید هستند و با دستگاه هایی که همکاری نکنند، طبق قانون برخورد می شود.
آقاعلیخانی تصریح کرد: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال " جهش تولید با مشارکت مردم" نامگذاری شده و ستاد تسهیل برای تقویت و جهش تولید نهایت توان خود را به کار می گیرد.
وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت اسمی تمام واحدهای تولیدی کشور مورد توجه و تاکید قرار دارد ابراز داشت: ۲۰۰ هزار واحد تولیدی در حوزه اقتصادی وجود دارد، که باید از حداکثر ظرفیت های واحدهای تولیدی استفاده بهینه کنیم.
آقاعلیخانی در توضیح این موضوع گفت: واحدهایی که تولیدشان زیر ۵۰ درصد است، باید ساز و کاری فراهم شود که ظرفیت تولید به بالای ۸۰ درصد برسد و اگر چنین شود، جهش تولید محقق خواهد شد.
وی اضافه کرد: بانک ها باید همکاری بیشتر و بهتر و موثرتری با تولید کنندگان و سرمایه گذاران بخش خصوصی داشته باشند تا تولید رشد کند.
این مسئول ابراز داشت: مدیران و تصمیم گیران باید دل شیر داشته باشند و با انعطاف بیشتری نسبت به تولید کنندگان رفتار کنند و اگر ملاحظه کاری و سخت گیری بی‌مورد انجام دهیم با تحقق شعار سال مقابله کرده ایم.
وی با بیان اینکه هیچ بانکی حق ندارد واحد تولیدی را توقیف یا تعطیل کند، گفت: سه ماه به بانک های استان مهلت می دهیم که واحدهای بدهکار تولیدی را تعیین تکلیف کنند.
 انتهای پیام/
https://sedayesanatgar.ir/vdca.in6k49nya5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین اخبار