کد مطلب : ۲۱۱
plusresetminus
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: شهرستان طالقان فاقد بیمارستان است و ایجاد این امکان یک مطالبه دیرینه مردمی محسوب می شود از این رو طی دعوت از رییس مرکز عمران، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی موانع واگذاری ملک دانشگاه آزاد اسلامی به این پروژه مهم برطرف شد.
ملک بدون استفاده دانشگاه آزاد در طالقان، بیمارستان می شود
به گزارش صدای صنعتگر، شهبازی در جلسه بررسی و رفع موانع احداث بیمارستان طالقان و تعریض بلوار جمهوری که روز یکشنبه با حضور رییس مرکز عمران، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی در سالن جلسات استاندار برگزار شد، افزود: بیمارستان، یک مطالبه جدی از سوی مردم طالقان است.

وی ادامه داد: مراحل اولیه اخذ موافقت برای احداث این بیمارستان طی مکاتبات و پیگیری های حضوری محقق شده و جانمایی لازم صورت گرفته است.

شهبازی گفت: مکانی که برای این امر مناسب بود یکی از املاک متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی است و استفاده ای نیز از آن نمی شد.

وی افزود: اکنون طی رایزنی با رییس مرکز عمران، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی دستور واگذاری این ملک دریافت شد و در انتظار اعلام قیمت از سوی دانشگاه هستیم که مقرر شد ظرف ۴۸ ساعت اعلام می شود.

استاندار البرز گفت: دانشگاه علوم پزشکی البرز نیز برای استقرار تجهیزات و نیروی لازم، اعلام آمادگی کرده است.

وی افزود: تعریض بلوار جمهوری در کرج نیز در تعارض با دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج بود که در این نشست موافقت این امر نیز جهت سهولت در تردد مردم، دریافت شد.

عباسی رییس مرکز عمران، املاک و مستغلات دانشگاه آزاد اسلامی نیز در ادامه این جلسه گفت: انگیزه، جدیت و تلاش دلسوزانه دکتر شهبازی، نگاه و مساعدت بنده را به سمت ساخت بیمارستان طالقان و گره گشایی از پروژه راه سازی این استان معطوف کرد.

وی اضافه کرد: بر این اساس نهایت همراهی را با تمامی پیشنهادات و اقدامات البرز در راستای توسعه استان و رفع موانعی که دانشگاه در آن دخیل است، خواهیم داشت.

عباسی گفت: برای واگذاری ملک دانشگاه آزاد به بیمارستان هیچ مشکلی نداریم، همچنین موافق تعریض بلوار جمهوری با بهره برداری از اراضی مربوط به دانشگاه هستیم.
https://sedayesanatgar.ir/vdchtznid23nz.ft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما