کد مطلب : ۷۷۳
plusresetminus
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با جمعی از صنعتگران و تولیدکنندگان شهرک صنعتی کوثر اشتهارد با محوریت تعاونی های تامین ، همفکری تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحد‌های تازه تاسیس و موضوعات اشتغال و کارگری و کارفرمایی دیدار و گفتگو کرد .
 مدیرکل تعاون استان البرز با جمعی از صنعتگران شهرک صنعتی کوثر دیدار کرد

 به گزارش صدای صنعتگر، ظهر امروز پنج شنبه دوم تیر ماه ، جمعی از صنعتگران و تولیدکنندگان شهرک صنعتی کوثر اشتهارد و مدیران واحد‌های جدید تولیدی با عبدالله دارایی در محل اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان دیدار و مباحث مربوط به حوزه های آموزش ، تامین نیروی انسانی و همچنین مباحث مرتبط به تعاونی های تامین صنعتگران پرداختند. 

عبدالله دارایی ضمن تقدیر و تشکر از حضور ارزشمند صاحبان صنایع و واحد‌های تولیدی با اشاره به فراهم بودن زیرساخت های موجود در بخش های تعاونی های تامین و خدمات پشتیبانی در سرعت بخشیدن به خدمات گفت: ماهیت موضوعات صنعت و تولید ایجاب می کند امورات با سرعت بیشتری دنبال شود تا با مدیریت خود صاحبان صنایع ، مباحث مربوط به حمل و نقل ، ساخت و ساز جاده ای و تامین نیازهای نیرو و خدمات پشتیبانی پیگیری کنند . 

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز در ادامه تصریح کرد: هم بستر های قانونی تاسیس تعاونی ها و هم معاونت های اشتغال و روابط کار در این اداره کل آماده همکاری و همفکری در موضوعات مربوط به مباحث این جلسه خواهند بود.

 
شایان ذکر است عمده مسایل و مشکلات مطرح در این جلسه مربوط به حمل و نقل، تامین نیرو و مسکن کارگری بود که با توجه به راه اندازی چند واحد تولیدی در ماه های آینده و نیاز به تامین ۳ هزار نفر نیروی انسانی نسبت به صدور مجوز کاریابی در شهرک صنعتی کوثر اشتهارد ، مقرر شد هماهنگی های بیشتری برای کمک به صاحبان صنایع از سوی اداره کل اقدام شود .

گفتنی است در این جلسه معاونین تعاون ، اشتغال و روابط کار حضور داشتند و به پرسش های صنعتگران و تولیدکنندگان پاسخ دادند .
https://sedayesanatgar.ir/vdcaken0149n0.5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین اخبار