کد مطلب : ۸۹۵
plusresetminus
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اقشار مختلف مردم در جامعه بزرگ و ارزشمند ایران اسلامی، حافظ فرهنگ ایثار و شهادت در ابعاد گوناگون است چراکه توسعه و پیشرفت در سایه این فرهنگ غنی محقق می شود.
شهدا و ایثارگران البرزی در دوران دفاع مقدس شاخص و برجسته بودند
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، مجتبی عبداللهی در حاشیه مراسم تجلیل و تکریم یک میلیون پیشکسوت دوران دفاع مقدس که روز چهارشنبه در سالن همایش های شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، افزود: ایثارگران، آزادگان و خانواده های شهدا همواره مورد احترام هستند.
وی ادامه داد: دوران دفاع مقدس سرشار از جانفشانی ها و لحظات معنوی پایدار و ابدی بوده که پیشکسوتان این دوره بعنوان یادگاران دفاع مقدس، گواه زنده ای بر این مدعا هستند.
عبداللهی گفت: ما بعنوان خدمتگزاران مردم و نظام باید از این ذخایر ارزشمند انقلاب اسلامی تجلیل کنیم و در ارتباطی مداوم، بدنبال حفظ آثار و برکات دوران دفاع مقدس باشیم.
وی افزود: یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و اهداف ارزشمند و متعالی این بزرگواران در دفاع از کیان مادی و معنوی ایران اسلامی، چراغی روشن در مسیر حفظ استقلال و آزادی کشور است.
استاندار البرز گفت: اقشار مختلف مردم در جامعه بزرگ و ارزشمند ایران اسلامی، حافظ فرهنگ ایثار و شهادت در ابعاد گوناگون است چراکه توسعه و پیشرفت در سایه این فرهنگ غنی محقق می شود.
وی افزود: شهدا و ایثارگران البرزی شاخص هستند و نقش بزرگی در پیروزی انقلاب اسلامی و مجاهدت های دوران دفاع مقدس ایفا کرده اند.
عبداللهی گفت: امید است بتوانیم راه ایثار و شهادت را تداوم بخشیم و خدمتگزاری صدیق برای مردم و نظام باشیم.
https://sedayesanatgar.ir/vdcfitdcaw6d1.giw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما