کد مطلب : ۹۰۵
plusresetminus
افرادی که در یک اقدام جنون آمیز اقدام به سوزاندن جسد یک دختر جوان که به دلیل ایست قلبی در حین عمل جراحی فوت کرده بود، توسط پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد شناسایی و دستگیر شدند. 
اقدام جنون آمیز 5 نفر از عوامل یک کلینیک پزشکی در تهران/ عاملان آتش زدن جسد دختر جوان بازداشت شدند
 به گزارش صدای صنعتگر، سرهنگ "محمد نادربیگی" رئیس پلیس آگاهی استان البرز  با اشاره به بازداشت عوامل دخیل در قتل یک دختر جوان تهرانی اظهار داشت: در پی کشف یک جسد نیمه سوخته در بیابان های اطراف آزاد راه غدیر در شهرستان نظرآباد، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: در ادامه کاراگاهان با انجام اقدامات پلیسی و بررسی سوابق افراد مفقود کشور متوجه شدند که جسد متعلق به دختر جوان ساکن تهران بوده که مدتی پیش خبر مفقود شدن اش به پلیس اعلام شده است.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: با شناسایی هویت جسد، تحقیقات کارآگاهان برای کشف و زوایای پنهان پرونده آغاز و با انجام اقدامات پلیسی اطلاعاتی مشخص شد که مقتول در روز اعلام مفقودی برای انجام عمل زیبایی به یک کلینیک در استان تهران مراجعه و پس از آن خبری از وی دریافت نشده است.
این مقام انتظامی ادامه داد: پس از بررسی های تکمیلی مشخص شد که مقتول در حین انجام عمل زیبایی دچار ایست قلبی شده و عوامل کلینیک با انتقال جسد او به بیابان های اطراف نظرآباد اقدام به آتش زدن آن کردند.
سرهنگ نادربیگی با اشاره به دستگیری ۵ نفر در خصوص این عمل غیر انسانی، خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.
https://sedayesanatgar.ir/vdchtmnwd23nv.ft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما