کد مطلب : ۱۲۵
plusresetminus
صدای صنعتگر- نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با اراده ای که در مجموعه وزارت راه و شهرسازی است و جدیتی که در استان وجود دارد، تا پایان دولت تدبیر و امید تمامی طرح ها و پروژه های راهسازی در محدوده البرز به سرانجام می رسند.
تمامی پروژه های راهسازی در محدوده البرز تا پایان دولت به سرانجام می رسند
به گزارش صدای صنعتگر، شهبازی در جلسه هماهنگی بهره برداری از کمربندجنوبی البرز و تهران که روز سه شنبه به ریاست وزیر راه و شهرسازی در محل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، با بیان اینکه بهار راه سازی البرز با بهره برداری از ابرپروژه های راه استان همچنان ادامه دارد، افزود: پروژه های بزرگ راهسازی که عملیات اجرایی آنها در دولت تدبیر و امید آغاز شد، یکی پس از دیگری در حال تکمیل و بهره برداری هستند.
وی ادامه داد: دراین میان ابرپروژه هایی همچون ادامه آزادراه شهید همت در البرز، منطقه یک آزادراه تهران-شمال، قطار برقی کرج-هشتگرد، مسافربری شدن فرودگاه بین المللی پیام، دو خطه شدن ریل راه آهن کرج-قزوین که از گذشته های دور مورد مطالبه و نیاز مردم بود نیز به سرانجام رسید.
شهبازی گفت: تکمیل راه هشتگرد-طالقان که بیش از 2 دهه مورد درخواست مردم بوده نیز در ایستگاه پایانی قرار دارد و در بهار 1400 زیر بار ترافیک می رود.
وی افزود: در البرز بجهت ماموریتی که از سوی رییس جمهور به بنده محول شده بود به نیابت از وزیر محترم راه و شهرسازی به جد در راستای تحقق اهداف بزرگ تسریع در تکمیل پروژه های راهسازی استان اقدام کردیم تا گره های بزرگ ترافیک ملی باز شود و مردم بویژه در البرز ترددی سهل تر و امن تری داشته باشند.
استاندار البرز اضافه کرد: با اراده ای که در مجموعه وزارت راه و شهرسازی است و جدیتی که در استان وجود دارد، تا پایان دولت تدبیر و امید تمامی طرح ها و پروژه های راهسازی در محدوده البرز به سرانجام می رسند.
وی گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته در محدوده جغرافیایی البرز برای سرعت بخشی به روند تکمیل پروژه کمربندجنوبی البرز و تهران، اکنون آمادگی لازم را برای بهره برداری از این ابرپروژه ملی داریم.
https://sedayesanatgar.ir/vdcbusb8prhb5.iur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما