کد مطلب : ۱۳۰۳
plusresetminus
  مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان البرز از فراهم بودن امکان پرداخت آنلاین (برخط) حق‌بیمه کارگران ساختمانی خبر داد.
امکان پرداخت غیرحضوری حق‌بیمه کارگران ساختمانی فراهم شده است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان البرز، داود سعدزاده اظهار داشت: با هدف افزایش رضایت‌مندی و تکریم بیمه‌شدگان کارگر ساختمانی و با استفاده از دستاوردهای دانش فناوری اطلاعات، امکان محاسبه و پرداخت حق‌بیمه کارگران ساختمانی در سامانه غیرحضوری سازمان تأمین‌اجتماعی به نشانی es.tamin.ir به صورت برخط فراهم شده است.
مدیرکل تامین اجتماعی افزود: این ظرفیت با توجه به طراحی و پیاده‌سازی سیستم جامع متمرکز کارگران ساختمانی که کلیه فعالیت ‌های مرتبط با امور پذیرش، استعلام، بازرسی، پرداخت حق بیمه و تولید سابقه را به طور متمرکز پوشش می‌دهد، فراهم شده و موجب تسهیل در پرداخت حق بیمه کارگران ساختمانی گردیده است.
سعدزاده ادامه داد: کارگران ساختمانی تحت پوشش بیمه تأمین‌اجتماعی می‌توانند در صورت داشتن کارت مهارت فنی معتبر و تأیید اشتغال در کارهای ساختمانی، با مراجعه به درگاه اینترنتی سازمان تأمین‌اجتماعی و از طریق منوی «بیمه ‌شدگان - کارگران ساختمانی - پرداخت حق بیمه» نسبت به پرداخت حق بیمه ماه جاری، ماه قبل و سه ماه آینده اقدام کنند.
وی افزود: کارگران ساختمانی برای پرداخت برخط حق‌بیمه ابتدا نسبت به ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در سامانه غیرحضوری سازمان تامین‌اجتماعی اقدام کنند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز خاطرنشان ساخت: تنها شرط ایجاد حساب کاربری در سامانه es.tamin.ir داشتن سیم‌کارت همراه به نام شخص بیمه‌شده است.
بر اساس آخرین آمار هم اکنون ۲۶۰۰۰ کارگر ساختمانی در استان البرز بیمه بوده و از خدمات تامین اجتماعی بهره مند هستند.
انتهای پیام/
https://sedayesanatgar.ir/vdci.uazct1appbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما